Hospitalizační boxy - zakázková výroba

Na základě vašeho přání jsme schopni vyrobit vámi požadované různá provedení hospitalizačních s možnostmi široké konfigurace, a to i například pro rohová uspořádání, magnetoterapie a další. Pro jejich výrobu používáme kvalitní osvědčenou kombinaci materiálů: nerezová ocel pro rámy a podstavec s brzděnými kolečky,  desky z technického plastu s vysokou odolností proti chemikálím, výbornou pevností a tepelnou odolností, žádnou nasákavostí, zdravotní nezávadnosi a v neposlední řadě se snadnou údržbou při užívání. Boxy lze také dovybavit okénky z prvotřídního plexiskla pro kyslíkovou terapii. Možnost umístění odpočívacích poliček a toalet pro kočky. Boxy lze také dovybavit okénky z prvotřídního plexiskla pro kyslíkovou terapii. Všechna dvířka mají bezpečnostní systém zavírání.

Při zájmu o individuální nabídku nás prosím s rozměry kontaktujte na e-mailu info@veterinarni-stoly.cz, případně použijte náš kontaktní formulář. Prvotně sestavu vizualizujeme ve 3D návrhu, kde můžeme další úpravy konzultovat přímo s vámi.

Akce: dostali jste na srovnatelný produkt lepší cenu? Napište nám, cenu překonáme!

Ukázky z našich realizací:

boxy-sestava-kocky

boxy-sestava-3-patra

kočky weilovna sestava

 kočky_vzor

hospitboxymz-4-30

 kocky1

kotcemgt3-50

69705576

O2_hospit. boxy 

Česká výroba. Dlouhá životnost. Zakázková výroba. Desítky spokojených zákazníků v České republice i zahraničí.

Dále můžete vybírat ze široké nabídky příslušenství, jako jsou držák infuzí, držák infuzní pumpy, držák infračervené lampy; infuzní tyče a infračervené lampy. Dále také nově držáky infuzních pump na zeď.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení