Hospitalizační boxy - zakázková výroba

Na základě vašeho přání jsme schopni vyrobit vámi požadované různá provedení hospitalizačních s možnostmi široké konfigurace, a to i například pro rohová uspořádání, magnetoterapie a další. Pro jejich výrobu používáme kvalitní osvědčenou kombinaci materiálů: nerezová ocel pro rámy a podstavec s brzděnými kolečky,  desky z technického plastu s vysokou odolností proti chemikálím, výbornou pevností a tepelnou odolností, žádnou nasákavostí, zdravotní nezávadnosi a v neposlední řadě se snadnou údržbou při užívání. Boxy lze také dovybavit okénky z prvotřídního plexiskla pro kyslíkovou terapii. Možnost umístění odpočívacích poliček a toalet pro kočky. Boxy lze také dovybavit okénky z prvotřídního plexiskla pro kyslíkovou terapii. Všechna dvířka mají bezpečnostní systém zavírání.

Při zájmu o individuální nabídku nás prosím s rozměry kontaktujte na e-mailu info@veterinarni-stoly.cz, případně použijte náš kontaktní formulář. Prvotně sestavu vizualizujeme ve 3D návrhu, kde můžeme další úpravy konzultovat přímo s vámi.

Akce: dostali jste na srovnatelný produkt lepší cenu? Napište nám, cenu překonáme!

Ukázky z našich realizací:

boxy-sestava-kocky

boxy-sestava-3-patra

kočky weilovna sestava

 kočky_vzor

hospitboxymz-4-30

 kocky1

kotcemgt3-50

69705576

O2_hospit. boxy 

Česká výroba. Dlouhá životnost. Zakázková výroba. Desítky spokojených zákazníků v České republice i zahraničí.

Dále můžete vybírat ze široké nabídky příslušenství, jako jsou držák infuzí, držák infuzní pumpy, držák infračervené lampy; infuzní tyče a infračervené lampy. Dále také nově držáky infuzních pump na zeď.